A szervezet

A Közgyűlés

Legalább kétévente egyszer gyűlik
Minden csapatparacsnok szavazhat
Minden leigazolt tiszt részt vehet
A Közgyűlés választja az Elnökség, IB, Számvizsgáló Bizottság és Fegyelmi Bizottság tagjait
NÉV DRÓTPOSTA
ELNÖKSÉG
Elnök Lendvai-Lintner Imre Lendvaimre@aol.com
Alelnök ifj. Vajtay István svajtay@mccarter.com
Főtitkár Szórád Gábor gabona@aol.com
Vezetőtiszt Dala Irén dala@kmcssz.org
Örökös tiszteletbeli alelnök Dömötör Gábor GMDomotor@aol.com
VEZETŐTISZTI TESTÜLET
VK VT, VB Pignicky Eszter vezetokepzes@kmcssz.org
helyettes (adminisztratív, infrastruktúra) Kariko Lili lkar5725@rogers.com
helyettes (pedagógia, személyzet) Marshall Tamás marshall.tomi.19@gmail.com
I. kerület VK rajparancsnok djas@inode.at
Csapatfejlesztési VT Felsövályi Klára klara.felsovalyi@gmail.com
Felnőttcserkész VT Klement Nándor nandor@nandor-net.de
helyettes erika.mcginn@gmail.com
Kiképzési VT Jankura Krisztina krisztina.jankura@gmail.com
helyettes Magyarody Katalin katherine.magyarody@gmail.com
Kiscserkész VT Globitsné Zsuzsa scglobits@gmail.com
Minőségbiztositó VT betöltetlen
Regöscserkész VT Jablonkay Lydia pl.jablonkay@gmx.net
helyettes Koltai Mária koltai@gmx.de
Vándor VT Haynal Edit ehaynal@gmail.com
Tanügyi VT Tóthné Kollár Katalin katalinkt@aol.com
OSZTÁLYVEZETŐK
Egészségügyi OV Filó Gábor euvt@kmcssz.org
helyettes Tábor Bea bea.tabor@gmail.com
Gazdasági OV Globits László lesglobits@aol.com
Cserkészbolt Varga Chilla cserkeszbolt@gmail.com
Informatika OV Szentkirályi Mihály maszent@gmail.com
KMCSSZ Adatbázis Koordinátor Tábor Bea bea.tabor@gmail.com
Jogi OV ifj. Vajtay István svajtay@mccarter.com
Kárpát-medencei kapcsolatok OV Koltai Mária koltai@gmx.de
Külügyi OV Horváth Mihály MrHorvath@aol.com
Magyarországi Tanulmányi Programok VT Dömötörné Hársi Sarolta chaharsi@yahoo.com
Sajtó OV Pigniczky Réka pigniczkyreka@gmail.com
VL Szerkesztő Fischer Viktor vikfis@yahoo.com
MCs Szerkesztő Szórád Gábor gabona@aol.com
EGYÉB MEGBIZATÁSOK
Magyar Amerikai Koalició Lendvai-Lintner Imre Lendvaimre@aol.com
KERÜLETI és KÖRZETI PARANCSNOKOK
I. ker. Pk. Jablonkay Péter pl.jablonkay@gmx.net
I. ker. Pk. helyettes Konthur Zoltán zoltan@konthur.de
Németországi körz. Pk. Stolmár György gstolmar@gmx.de
Svájci körz. Pk. Szíjártó Ádám fules@gmx.net
Ausztriai körz. Pk. Szakáts Júlia julia.szakats@gmail.com
Észak-nyugati Európa Szöcs László guru.cserkesz@gmail.com
helyettes Varteresz Viktor viktorvarteresz@gmail.com
II. ker. Pk. betöltetlen
Brazíliai körz. Pk. Kiss Sándor sandorkiss1@yahoo.com
Argentin körz. Pk. Lomniczy Mátyás lomniczymatyas@yahoo.com.ar
Argentin körz. Pk. Helyettes
III. ker. Pk. Marshall Tamás marshall.tomi.19@gmail.com
helyettes Varga Réka rekavargav@gmail.com
New Yorki körz. Pk. Fogarasi Miklós mikifogi@yahoo.com
Clevelandi körz. Pk. Nádas Krisztina krisztina@nadas.org
Californiai körz. Pk. Oriold Alpár nyugatikorzet@yahoo.com
Venezuelai körz. Pk. Nyisztor Judith judithkjn@gmail.com
III. ker. elnök Bedy Balázs cbbedy@roadrunner.com
IV. ker. Pk. Steverynckné Harkay Éva evakovassy@gmail.com
Új-Dél-Wales Cserhalmi Ottó Otto@ocp.net.au
Victoria, Dél Ausztralia Tóth Éva evamtoth@yahoo.com.au
V ker. Pk. Jankura Ágnes agi-jankura@cogeco.ca
V. ker. Pk. Helyettes Bata Ervin erbata@hotmail.com
Kelet kanadai körz. Pk. Kontra Tamás tkontra@hotmail.com
Kelet kanadai körz. Pk. Helyettes Márton Edit pefajszan@sympatico.ca
Nyugat kanadai körz. Pk Bata Ervin erbata@hotmail.com
helyettes Taladriz Zsolt zsolt.taladriz@gmail.com
SIK SÁNDOR CSERKÉSZPARK
Igazgató Kovács György stx.kovacs@gmail.com
Igazgató helyettes
örökös tiszteletbeli Igazgató Lamperth Zoltán lampham@cogeco.ca
INTÉZŐ BIZOTTSÁG
IB elnök Pándi Árpád arpad.pandi@gmail.com
IB titkár Jankura Ágnes agi-jankura@cogeco.ca
IB (I. Ker.) Györy András gyoery@gmail.com
IB (I. Ker.) Várterész Viktor viktorvarteresz@gmail.com
IB(II. Ker.) Kerekes Márton kerekesmartin@gmail.com
IB (III. Ker.) Györky Judit judy.gyorky@gmail.com
IB (III. Ker.) Tóthné Kollár Katalin katalinkt@aol.com
IB (III. Ker.) Jankura Krisztina krisztina.jankura@gmail.com
IB (IV. Ker.) Hevesi Nagy Péter bagoly@wiseit.net.au
IB (V. Ker.) Siket György siket.g@gmail.com
IB (V. Ker.) Németh-Siegl Tamás nemethsiegl@gmail.com
IB (Szövetség), Marshall Tamás marshall.tomi.19@gmail.com
IB (Szövetség) Pándi Árpád arpad.pandi@gmail.com
IB pottag (I. Ker.) Schenk Angyalka djas@inode.at
IB pottag (II. Ker.) Fekete Nunez Diana difekete@gmail.com
IB pottag (III. Ker.) Gyurcsán Ferenc fgyurcsan@gmail.com
IB pottag (IV. Ker.) Kovássy István s_kov17@hotmail.com
IB pottag (V. Ker.) Márton Edit pefajszan@sympatico.ca
IB pottag (Szövetség) Pándi Réka rekavarga@gmail.com
IGAZOLÓ BIZOTTSÁG
SZÁMVIZSGÁLÓ BIZOTTSÁG
Krizsán Árpád arpad@krizsan.net,
Merényi Rita RMerenyi@comcast.net
Bodnár Ágnes agnes.t.bodnar@gmail.com
FEGYELMI BIRÓSÁG
Tábor Bea bea.tabor@gmail.com
Seregélyes Márton seregelyesm@rogers.com
ifj. Klement Kornél klementk@web.de
CSERKÉSZALAP Hungarian Scout Fund
KMCSSZ Alapítvány Igazgató Nádas Krisztina krisztina@nadas.org
KMCSSZ Alapítvány Igazgató helyettes Globits László lesglobits@aol.com
KMCSSZ Alapítvány Tanácsadó ifj. Tamoga István tamogas@hotmail.com,
SÍK SÁNDOR CSERKÉSZPARK BIZOTTSÁG
Lendvai-Lintner Imre, elnök Lendvaimre@aol.com
Kovács György stx.kovacs@gmail.com
Dala Irén dala@kmcssz.org
Pigniczky Eszter vezetokepzes@kmcssz.org
Globits László lesglobits@aol.com
felújítva 7/22/21 VÁLTOZÁSOK